Toto je kompletní porota nové řady The Voice Česko Slovensko 2019

Sponzorované odkazy

Porota The Voice Česko Slovensko 2019

Je to venku. Známe všechna čtyři jména nové třetí řady pěvecké show The Voice Česko Slovensko, která se vysílala na televizních obrazovkách televize Markíza a Nova naposledy v roce 2014 pod názvem Hlas Česko Slovenska.

Do křesel usedli hned tři nováčci. Dara Rolins, Majk Spirit či Michal David jsou již minulostí, přichází nová jména. Jediný, kdo si udržel své křeslo již potřetí v řadě (tedy od samého začátku The Voice Česko Slovenska od roku 2012 je Pepa Vojtek).

Prvním porotcem The Voice Česko Slovensko je již zmiňovaný Pepa Vojtek, frontman české skupiny Kabát.

První porotce Josef Vojtek.

Jsi spokojen s porotcem Pepou?

Ano
945 Vote
Ne
59 Vote

Druhou porotkyní The Voice Česko Slovensko je slovenská zpěvačka Jana Kirchner. Zajímavostí u této porotkyně je to, že se o ní snažila televize Markíza již několik let v rámci poroty předešlých televizních show, Jana kývla až nyní v roce 2018. Jana je považována za největší příjemné překvapení letošní poroty The Voice Česko Slovensko.

Druhá porotkyně The Voice Česko Slovensko Jana Kirchner.

Jsi spokojen s porotcem Janou?

Ano
478 Vote
Ne
302 Vote

Třetím v pořadí je český zpěvák Vojtěch Dyk. I ten se měl objevit v televizních show jako porotce v minulosti, jeho jméno bylo spekulováno již několikrát, stejně jako Jana Kirchner i on tedy kývl na nabídku až nyní v roce 2018.

Třetím porotcem the Voice Česko Slovensko je Vojtěch Dyk.

Jsi spokojen s porotcem Vojtou?

Ano
634 Vote
Ne
198 Vote

Poslední jméno je pro českého diváka né přliš povědomé. Jedná se o slovenského rappera Kaliho, kterého český divák příliš nezná, jedná se tedy o největší otazník letošní série The Voice Česko Slovensko. Kali má za úkol nahradit Majka Spirita a Rytmuse v předešlých sériích Hlasu Česko Slovenska.

Čtvrtým porotcem je slovenský rapper Kali.

Jsi spokojen s porotcem Kalim?

Ano
620 Vote
Ne
243 Vote

Jak se vám letošní porota the Voice Česko Slovensko líbí? Napište nám do komentářů, kdo z nich si své místo v porotě podle vás zaslouží a kdo naopak nikoliv.


Napsat komentář

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít