Proč nejsou Leoš a Jasmína během přenosů SuperStar 2018 spolu na pódiu? Tady je odpověď

Sponzorované odkazy

superstar-2018-leos-mares-jasmina-alagic Měla to být skvělá moderátorská dvojice. Leoš Mareš je ostřílený moderátor, který má za sebou již několik sérii SuperStar a také Hlasu Československa. Jasmína Alagič je krásná a pro kamery přímo určená. Úspěch jim dokonce předpověděl i výklad karet, který najdete v časopise SuperStar 2018. Co se pokazilo?

Podle serveru Pluska.sk měla být tato moderátorská dvojice spolu po dobu přímých přenosů, tak jak to bylo například s duem Leoš Mareš – Adéla Banášová, či Leoš Mareš – Tina. Nakonec ale produkce TV Nova a Markíza daly Jasmínu do zákulisí a Leoše nechali na hlavním pódiu. Důvod?

Těch důvodu je hned několik. Tím hlavním, který divák vycítí přes obrazovku je ten, že se oba moderátoři nesnáší, a to doslova. Ani jednou se na sebe během přenosů nepodívají a Leoš Mareš velmi často do Jasmíny útočí vtípky jako například ten poslední ve kterém se v přímém přenosů ptal Jasmíny na dovolenou s Rytmusem.

Druhým velkým důvodem je to, že Jasmíně chybí cit. Působí velmi namyšleně a to prostý český a slovenský divák těžko zvládá. Arogantní je i Leoš Mareš, který během přenosů neustále tlačí na diváky svůj osobní Instagram. Mzda 4 milióny za sedm přímých přenosů mu tedy nestačí.

Letošní SuperStar se tedy příliš nedaří, za což může kromě velké pravděpodobnosti vítězství jedné ze soutěžících, také právě i nesoulad mezi moderátory. Už teď je jasné, že Jasmínu v následující SuperStar či v Hlase Česko Slovenska už znovu nikdy neuvidíme.

Kam chcete Jasmínu?

Do zákulisí
727 Vote
Na podium
137 Vote

Napsat komentář

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít