Sponzorované odkazy

Letošní SuperStar je nudná, říkají i diváci, kteří show sledují. Pomohlo by vyřazení Maškové?

Sponzorované odkazy

superstar-2018-nudna-pata-seire Jak jsme vás informovali včera, letošní SuperStar 2018 má nejslabší sledovanost v České republice v historii v rámci svých přímých přenosů. Jak už samozřejmě bývá, pokles sledovanosti je vyvolaný nezájmem diváka o danou show. Zajímalo nás, co za tím stojí.

Vytvořili jsme hlasování zde na webu, ve kterém už více jak dva týdny mohli diváci hlasovat o tom, zda je SuperStar 2018 baví či nikoliv. Výsledky mluví jasně.

Hlasování se zúčastnilo skoro čtyři tisíce diváků. V hlasování jsme se ptali, zda diváky baví letošní SuperStar 2018. Přes polovinu 53% hlasujících diváků přiznalo, že je letošní Superstar nebaví, pouze 23% zvolilo variantu „Ano“ (výsledky můžete vidět zde).

Výsledky tedy ukazují, že letošní SuperStar ve většině diváky nebaví, a to ani ty, kteří show sledují. Podle některých je vítěz letošní série jasný, a to snižuje momenty překvapení a napětí během sledování celé série. Dalšími příčinami mohou být i osobnostní boje Alagič a Mareše, které divák přes obrazovku cítí, vulgární porota či absence jakýchkoliv nových prvků v rámci páté série, které by letošní řadu osvěžili.

Byla by show zajímavejší po vyhazovu Terezy Maškové?

Ano
240 Vote
Ne
958 Vote

Napsat komentář

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít